четвер, 22 серпня 2019 р.

З Україною в серці


День Незалежності  дуже важлива і знакова дата для України. Це дійсно велике національне свято нашої державності. Воно війшло золотою сторінкою в багату історію нашого народ. Україна довгі роки йшла тернистим  шляхом до своєї  незалежності.  І подія, що відбулася 28 років тому, об’єднує нас сьогодні.
Нові покоління зростають сьогодні в вільній державі. І виховати патріотів, які люблять та шанують свою землю то важлива мета всіх нас. Працівники районної  бібліотеки для дітей до відзначення Дня Незалежності України провели низку заходів.
Зокрема, напередодні свята завітали в бібліотеку маленькі читачі з дитячого садка № 4 «Золота рибка» на захід, присвячений рідній, такій дорогій серцю державі – «Україна неозора – ненька рідная моя!». З юними читачами з'ясували: чому ми святкуємо день Незалежності, які є державні символи: герб, прапор та гімн, а також почитали вірші та подивилися відео про Україну. А веселі ігри підняли всім настрій та патріотичний дух. Також на захід було запрошено головного спреціаліста Карлівського бюро правової допомоги Олену Захожай, яка вручила дітям паспорти прав дитини.


З вихованцями старших груп дитячого садочку №5 «Берізка» було проведено дитячий ранок «З Україною в серці» та народознавче свято «Мій рід, моя Батьківщина – це все моя Україна». Бібліотекарі прочитати вірші про Україну, рідний край, розповіли про символи та обереги. Діти  позмагалися в знанні українських народних казок. Обидва заходи були доповнені українськими народними іграми, забавлянками, загадками. Малята неабияк виявили свій патріотизм та з гордістю говорили, що вони українці.
Віртуальну екскурсію «Україна – рідний дім» та вікторину «Як знаємо Україну» організовано для всіх бажаючих пошановувачів бібліотеки. На цих заходах діти мали змогу здійснити уявну подорож в далекі куточки нашої держави, дізнатися про особливості життя в різних регіонах та специфіку нашої мови. Проведена вікторина дала змогу зрозуміти на скільки діти знають Україну та її історію.

Патріотичний діалог «Рости українська дитино, під прапором сонця та неба», був проведений до Дня прапора, з відвідувачами бібліотеки 6-8 класів. Працівники книгозбірні розповіли коротку історію еволюції українського прапора – від Київської Русі до Незалежної України. Діти в свою чергу доповнили історію фактами про державних діячів – борців за незалежність нашої країни.   
У святкові серпневі дні працівники бібліотеки презентували книжкову виставку «Це моя Україна, це моя Батьківщина» та літературний перегляд «Символ державності та єдності». Читачі мають змогу ознайомитися з літературою  про державотворення, про легендарні постаті країни, про тернистий шлях української нації до самовизначення, про значення державних символів та багато інших цікавих матеріалів.


Україна – це рідний дім, де жили діди та прадіди, живуть батьки, де народились та підростають наші діти. І кожне покоління бажає бачити свою державу вільною, могутньою, квітучою та головне – мирною. Тож нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе нам всім щастя і добро, мир та любов!

Немає коментарів:

Дописати коментар