вівторок, 20 листопада 2012 р.

Книга - джерело натхнення

    Книга - не лише джерело знань, а й невичерпна скарбниця натхнення і творчих ідей. У цьому переконані наші юні читачі, які мають хист і бажання власноруч створювати світ захоплюючих пригод. Саме для таких талановитих хлопчиків і дівчаток з ініціативи управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного на початку літа було оголошено про проведення обласного конкурсу творчих робіт "Дитинство - це гомін усюди", присвяченого Міжнародному дню захисту дітей, та обласного літературного конкурсу першої читацької книги "Моєму маленькому братикові, сестричці", що відбувалися в кілька етапів.
     А нещодавно у читальній залі районної бібліотеки для дітей відбулося урочисте підбиття підсумків і відзначення переможців та учасників цих конкурсів. Обласний конкурс творчих робіт "Дитинство - це гомін усюди" складався з трьох номінацій. У першій з них - на кращий виріб декоративно-прикладного мистецтва - "Руками створена краса" за роботу з квілінгу "Соняхи" дипломом ІІ ступеня та цінним подарунком нагороджено ученицю 9 класу Варварівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Вікторію Ворон. До речі, Вікторія, окрім квілінгу, створює картини з бісеру, багатьма з яких можна було помилуватися того дня, переглянувши виставку "Світ моїх захоплень"


     Виборола третє місце й отримала диплом ІІІ ступеня та цінний подарунок учениця 5 класу Федорівської ЗОШ Аліна Павленко, яка за допомогою пластиліну відтворила свою дитячу мрію. Почесними грамотами організаторів конкурсу у цій номінації були також відзначені Євгенія Калітіна за роботу з паєток "Квіти" (Варварівська ЗОШ), Вероніка Рябченко за роботу з квілінгу "Світ природи" (Ланнівська ЗОШ), Євгенія Цомиган за роботу з бісеру "Зимова казка" (Халтуринська ЗОШ), Вікторія Євтушенко - вироби з тіста "Янголятко і лебедятко" (Марянівська ЗОШ), Анастасія Валенко - робота "Квіти сонця" (Варварівська ЗОШ), Тетяна Думенко - м'яка іграшка "Капітошка" (Марянівська ЗОШ), Ярослава Мацак - м'яка іграшка "Зайчик-хрумчик" (Карлівська гімназія ім. Н. Герасименко) та Оксана Лазоренко - лялька (Федорівська ЗОШ). Вражали оригінальністю й витвори багатьох інших учасників, зокрема велосипед і метелик, майстерно сплетені з бісеру учнем Марянівської ЗОШ Олександром Заратуйченком. Їхні роботи було відзначено грамотами районної бібліотеки для дітей і солодкими призами.
      У номінації на кращий малюнок "Малюю для улюбленої книги" грамотами відзначено юних художниць Тетяну Недождій (Нижньоланнівська ЗОШ), Олександру Ковальчук, Тетяну Дворник та Вікторію Жакун (гімназія ім. Н. Герасименко), а за літературний твір "Країна дитячих мрій" - Ярославу Мацак (гімназія ім. Н. Герасименко), Аліну Павленко (Федорівська ЗОШ) та Костянтина Сліченка (Ланнівська ЗОШ).
    Що ж до другого конкурсу, то журі вирішило нагородити грамотами за твір-відгук про першу прочитану книгу Світлану Бегмат і Владислава Довженка.


   
   
     На завершення святкового заходу юні читачі могли переглянути роботи своїх товаришів, а також поділитися з ними враженнями за чашкою запашного чаю.

Немає коментарів:

Дописати коментар